top of page
DJI_0145.JPG
DJI_0127.JPG
20210921_185358.jpg

Wyposażenie - Cennik - Regulamin

Leśny Domek

-Wynajmując domek zostaje zniesiony limit dwóch osób i może łowić jeden karpiarz będący z sam lub z rodziną.

-Domek przeznaczony dla karpiarzy i ich rodzin.

-Nie udostępniam domku na imprezy.

-Domek przeznaczony dla maksymalnie 5 osób.

-Opłatę za wynajem domku możemy zapłacić w całości po dokonaniu rezerwacji lub wpłacić 50% całej kwoty, a resztę na miejscu przelewem lub Blik-iem po podpisaniu umowy. Brak możliwości płacenia gotówką.

Przy podpisywaniu umowy wymagana jest kaucja w kwocie 500 zł.

Kaucja zostaje zwrócona w dniu wyjazdu w przypadku braku uszkodzeń wyposażenia domku.

Domek/dom o powierzchni 35m2 w którym znajdują trzy osobne pomieszczenia. Internet WiFi. W każdym pomieszczeniu zamontowany czujniki dymu. W salonie czujnik dymu/czadu.

 

Salon: narożnik z możliwością spania dla dwóch osób, stół, 4 krzesła, stolik kawowy, TV, szafka, grzejnik x 2, stolik na taras, 4 krzesła tarasowe, głośnik bluetooth, kominek-koza.

 

Aneks kuchenny: lodówko-zamrażarka, zlew, kuchenka elektryczna 2 pola, pochłaniacz, bojler 80 litrów, zestaw mebli kuchennych, podstawowe wyposażenie kuchni w kubki, szklanki, talerze, sztućce, garnki, patelnia, czajnik, express do kawy, kuchenka mikrofalowa.

Sypialnia: trzy łóżka pojedyncze w tym jedno piętrowe, stolik, komoda, grzejnik, półki, lustro, suszarka do ubrań, odkurzacz.

Łazienka: WC kompakt, kabina prysznicowa, umywalka, lustro, szafka, suszarka do włosów grzejnik.

20210828_163242.jpg
20210911_150812.jpg

Informacje ogólne

Obiekt ogrodzony, chroniony, monitorowany.

Segregacja śmieci: Papier, Szkło, Plastik-Metal.

Na terenie Piasków do dyspozycji karpiarzy jest jedno stanowisko z pływającym pomostem, drugie z wysypanym kamieniem.

Łowisko wyposażone w grill, palenisko z rusztem, rowery, ponton, kamizelki asekuracyjne, WC, bieżąca wodę, internet, prąd. Zastaw ławek i stołu przy ognisku.

Drewno do palenia we własnym zakresie.

Podstawne zasady:

-Wyłącznie złów i wypuść

-Minimum dwie osoby łowiące

-Maksimum cztery osoby łowiące

-Ograniczona ilość osób na obiekcie

-Pobyt minimum dwie doby w tym dwie noce

20210921_185222.jpg

Cennik

Wynajęcie domku w sezonie 2023 - 280 zł doba.

Przy wynajęcie domku może łowić jedna osoba w cenie wynajęcia domku.

Każda dodatkowa osoba łowiąca z domku 50 zł doba.

Każda osoba najmująca powinna posiadać swój śpiwór, ręczniki i poduszki.

Domek zdajemy posprzątany w stanie jakim zastaliśmy.

Kaucja przy podpisaniu umowy 500 zł. Kaucja zostaje zwrócona w dniu wyjazdu w przypadku braku uszkodzeń wyposażenia domku.

20210921_185222.jpg

Regulamin Leśnego Domku

1. Regulamin obowiązuje wszystkich gości przebywających na terenie Leśnego Domku.

2. Opłata za domek dokonywana jest za cały zarezerwowany wcześniej termin niezależnie od przypadków losowych skracających pobyt.

3. Domek wyposażony jest w 5 miejsc do spania, trzy pojedyncze łóżka w tym jedno piętrowe, plus podwójny rozkładany narożnik. W indywidualnych przypadkach po uzgodnieniu z właścicielem można dołożyć własne łóżko karpiowe.
4. Na terenie domku obowiązuje zakaz używania otwartego ognia, własnego ogrzewana i własnych urządzeń elektrycznych mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe. Niedostosowanie się do wymagań ochrony pożarowej, będzie skutkować natychmiastowym zerwaniem umowy bez możliwości odzyskania pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.

5. W Leśnym Domku obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i e-papierosów.

6. W domku znajdują się detektory/czujniki dymu i czujnik czadu, po ewentualnym włączeniu się dźwięku czujnika niezwłocznie trzeba opuścić domek.

7. W domku jak i na zewnątrz znajduje się gaśnica. Instrukcja pożarowa znajduję się obok gaśnicy. Jeżeli jest taka potrzeba niezwłocznie poinformuj odpowiednie służby i właściciela. Telefon alarmowy 112, Straż Pożarna  998, Pogotowie Ratunkowe 999, właściciel 603325943. Adres - Stare Żukowice obok bazy Wamex i Gama.
8. Zakaz używania urządzeń elektrycznych pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

9. Zakaz korzystania z górnej części łóżka piętrowego pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.
10. Z kominka korzystamy wyłącznie po skontaktowaniu się z właścicielem i otrzymaniu zgody na jego używanie. Po otrzymaniu zgody obowiązkowo zapoznaj się z regulaminem znajdującym się obok kominka.
11. Osoby przebywające w Leśnym Domku zobowiązane są do przestrzegania przepisów dotyczących bezpieczeństwa i ochrony pożarowej.
12. Przebywanie psów na terenie obiektu jest dozwolone pod warunkiem sprzątania po swoich pupilach. Właściciel obiektu nie wyraża zgody na przebywanie zwierząt domowych na kanapie bądź łóżkach stanowiących wyposażenie domku.

13. Każda osoba najmująca powinna posiadać swój śpiwór, ręczniki i poduszki.
14. Po zakończeniu najmu Najemca zobowiązany jest zwrócić domek posprzątany w stanie niepogorszonym wynikającym z normalnej eksploatacji.
15. W przypadku dokonania uszkodzeń w trakcie najmu koszty naprawy ponosi Najemca. Cennik oraz spis wszystkich rzeczy znajduje się w załączniku nr 1 dostępny przy podpisywaniu umowy najmu.

16. Wszelkie usterki należy niezwłocznie zgłaszać właścicielowi.

17. Dokonując rezerwacji na Leśnych Piaskach Gość wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem Pan/Pani danych są Leśne Piaski. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wynajmu domku lub łowiska na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

18. Właściciel łowiska nie ponosi odpowiedzialności za wypadki losowe i pozostawione mienie na terenie całego obiektu.

19. Osoby nieprzestrzegające regulaminu obowiązywać będzie zakaz wstępu na teren Leśnych Piasków, oraz zostaną niezwłocznie usunięte z łowiska bez prawa zwrotu poniesionej opłaty.
20. Wynajęcie domku jest równoznaczne z akceptacją regulaminu

20210911_133349.jpg
20210921_185348.jpg
20210921_185423.jpg
DJI_0150.JPG
20210911_150826.jpg
20210921_185241.jpg
bottom of page